Szukaj według

Rozmiar felgi

Rozmiar felgi

Szerokość

Szerokość

Profil / Wysokość

Profil / Wysokość

Galeria

Opony Plus 2

Terenowe opony Plus 2 włoskiej firmy Pneus Ovada

Opony przeznaczone do jazdy w trudnych warunkach. Zapewniają nie tylko komfort podczas jazdy w błocie, ale również bezpieczeństwo użytkownika.

Model szczególnie kierowany do pojazdów z napędem 4x4 poruszających się w ciężkim terenie. Jest to profil typu MT (Mud Terrain), czyli przeznaczony na tereny błotne „off-road”, jednak nadają się i do jazdy po drogach asfaltowych. Dzięki swojej budowie charakteryzującej się bardzo głębokim bieżnikiem, dodatkowymi wzmocnieniami narożników oraz wystającymi z boku klockami, doskonale sprawdza się w terenach błotnistych i zaśnieżonych.

Plus 2 to idealny wybór na naprawdę trudne przeprawy terenowe. Są szczególnie polecane dla miłośników rajdów typu off-road. Warto dodać, że  nadal zachowują się dość cicho podczas jazdy po asfalcie. Według producenta najlepiej sprawdzają się przy wykorzystaniu w stosunku 85% w terenie, 15% po drogach asfaltowych. Model dostępny jest w rozmiarach felg od 13 do 18 cali , o różnych szerokościach oraz profilach.

    Aktywne filtry

    Regenerowane, bieżnikowane opony włoskiej firmy PNUEUS OVADA to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i jakości. Charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, doskonałą przyczepnością oraz trwałością, co w przypadku opon 4x4 jest niezwykle istotne. Posiadają certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej i charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Bieżnikowane opony terenowe to wybór przede wszystkim bardzo ekonomiczny, gdyż koszt zakupu takiego modelu jest nawet o 30% niższy od ceny ogumienia nowego o podobnych parametrach. Co więcej, w dobie większej świadomości ekologicznej i coraz popularniejszej ideologii „zero waste” opony regenerowane to doskonała ekologiczna alternatywa, a sam proces bieżnikowania jest zdecydowanie mniej szkodliwy dla środowiska, niż produkcja nowych modeli.