Szukaj według

Rozmiar felgi

Rozmiar felgi

Szerokość

Szerokość

Profil / Wysokość

Profil / Wysokość

Galeria

Opony Extreme T3

Włoskie opony 4x4 Extreme T3 Pneus Ovada

Opona terenowa EXTREME T3 przeznaczona do najtrudniejszych zadań, jakie można napotkać podczas jazdy po bezdrożach. Model ten doskonale sprawdzi się na terenach błotnistych, mokrych, ośnieżonych. Ten typ opony jest przeznaczony do samochodów wykorzystywanych głównie do użytku sportowego i pasjonatów rajdów przeprawowych.

Kopia opony Simex charakteryzuje się bardzo agresywną budową, głębokimi wystającymi klockami, pomiędzy którymi zachowano duże odległości. Dzięki temu opona jest łatwo się czyści podczas przeprawy w błotnistym terenie. Opony EXTREME T3 podczas jazdy na droga asfaltowych zachowują się bardzo głośno. Dostępne są w 3 rozmiarach R15, R16 i R17 o różnych szerokościach i profilach.

Proponujemy zakup tego modelu jeżeli wykorzystanie samochodu w terenie przekracza 90% .

    Aktywne filtry

    Szukając nowego ogumienia do naszego auta terenowego, przede wszystkim powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, w jakich warunkach częściej wykorzystujemy auto. Jeśli jeździmy głównie po drogach utwardzonych, ekstremalna opona z grubym bieżnikiem nie jest konieczna. Jeśli natomiast użytkujemy pojazd w warunkach ekstremalnych, takich jak tereny off-roadowe, leśne lub górskie, zwykła opona szosowa szybko może nas zawieźć, a nawet ulec zniszczeniu.

    Drugim pytaniem, jakie powinniśmy sobie zadać jest to, jak wysoki budżet możemy przeznaczyć na zakup kompletu opon. Wielu użytkowników decyduje się na zakup opon regenerowanych, których koszt potrafi być nawet 30% niższy od ceny nowego ogumienia. Włoska firma Pneus Ovada zajmuje się regeneracją opon od ponad 30 lat, oferując swoim klientom produktu najwyższej jakości.