Szukaj według

Rozmiar felgi

Rozmiar felgi

Szerokość

Szerokość

Profil / Wysokość

Profil / Wysokość

Wymiar w calach

Wymiar w calach

Galeria

Opony K2

Bieżnikowane opony terenowe K2 Pneus Ovada - Opony 4x4

Model opon, które idealnie sprawdzą się w terenach błotnistych, przy czym nadal dobrze zachowują się na drogach asfaltowych. Jest to model zdecydowanie cichszy niż typowe opony MT, czyli mud terrain, przeznaczone na ekstremalne tereny nieutwardzone. K2 to doskonała opona do pojazdów z napędem na cztery koła wykorzystywanych uniwersalnie, nie tylko w terenach typu off-road, ale także na drogach asfaltowych. Polecane są w szczególności dla osób mieszkających w terenach górskich, myśliwych, leśniczych oraz wszystkich innych użytkowników, dla których ważny jest komfort podczas jazdy na asfalcie, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości opon w terenie.

Najlepiej sprawdzają się przy wykorzystaniu 70% w terenie, 30% na asfalcie. Model dostępny jest w czterech rozmiarach felg od R15 do R18 o różnych szerokościach i profilach opony.

    Aktywne filtry

    Podstawą zapewniającą bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy samochodem terenowym jest dobrej jakości opona. Jej najważniejszym elementem jest bieżnik, który zapewnia dobre właściwości podczas jazdy na bezdrożach.

    Wielu użytkowników aut terenowych z napędem 4x4 częściej decyduje się na opony bieżnikowane. Przede wszystkim jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, gdyż koszt zakupu takich modeli jest nawet 30% niższy, niż w przypadku opon nowych. Popularność ogumienia regenerowanego wzrasta wraz ze świadomością ekologiczną społeczeństwa – proces bieżnikowania jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla środowiska, niż produkcja nowego ogumienia.