Szukaj według

Rozmiar felgi

Rozmiar felgi

Szerokość

Szerokość

Profil / Wysokość

Profil / Wysokość

Galeria

Opony BFP KO2

Nowy bieżnik opony szosowo-terenowej BFP KO2

Najnowszy całoroczny uniwersalny bieżnik BFP KO2 to model opony typu AT(All terrain), przeznaczonej do jazdy na różnego typu drogach, zarówno nieutwardzonych jak i szosach. Opony tego rodzaju są dobrym wyborem dla osób, które używają swojego auta terenowego zarówno na co dzień do dojazdy po asfaltowych drogach, jak i podczas lekkich rajdów off-roadowych. Opony te na asfalcie zachowują się stosunkowo cicho i nie zużywają się zbyt szybko. Jednocześnie bez problemu dają sobie radę w terenie o lekkiej i średniej trudności. BFP KO2 to model całoroczny przeznaczony do pojazdów z napędem na cztery koła. Najlepiej sprawdzają przy użytkowaniu 50% w terenie i 50% na drogach asfaltowych.

    Bieżnikowane opony terenowe marki Pneus Ovada to efekt wielu lat doświadczenia i zastosowania nowoczesnych technologii. Ta włoska firma zajmuje się bieżnikowaniem ogumienia od 30 lat, dbając o zróżnicowane potrzeby użytkowników aut terenowych. Podczas procesu regeneracji wykorzystywane są komponenty najwyższej jakości oraz nowoczesne techniki, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w każdych warunkach.

    Po opony bieżnikowane sięga coraz więcej wielbicieli aut terenowych – to nie tylko rozwiązanie bardziej korzystne ze względu na cenę pojedynczej opony, która może być nawet 30 % niższa niż w przypadku nowego ogumienia, ale również bardziej przyjazne dla środowiska, gdyż proces bieżnikowania jest mniej szkodliwy od produkcji nowych opon.

    Modele marki Pneus Ovada mają dożywotnią gwarancję na odklejenie się bieżnika, co również świadczy o precyzji ich wykonania oraz daje pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej jakości. Model BFG KO2 dostępny jest w trzech rozmiarach: R15, R16 i R17 o różnych szerokościach i profilach.