4x4 padangos 35x12.50 R15 Federal Couragia MT
  • 4x4 padangos 35x12.50 R15 Federal Couragia MT
  • 4x4 padangos 35x12.50 R15 Federal Couragia MT
  • 4x4 padangos 35x12.50 R15 Federal Couragia MT

35x12.50 R15 Federal Couragia MT

1 050,00 zl
Su mokesčiais
Suplanuotos gauti neįmanoma! Visureigiai MT ("Mud / Terrain") visureigė automobilis iš Federalinės. Dėl sudėtingų lauko kelionių, purvo, sniego, akmenų, akmenų ir žvyro. Populiariausi dydžiai yra tinkami daugeliui visureigių automobilių.
Kiekis
Išparduota


4
4.00/5 - 1 atsiliepimai
 

4x4 padangos siunčiamos išrinkus į kainą 23 EUR/ vnt Lenkijoje. Mes taip pat siunčiame į Čekiją, Au

 

Mes priimame elektroninius mokėjimus

 

privalumai:
1.Skuteczność laukas ir nuostabi atsparumas žalos, dilimui ir auskarų per stiprus, didelis ir agresyvus protektoriaus sutampančių peiliai, kol šoninės sienelės ir papildoma, mažiau specialiai išlenktų griovelius padangos paviršiaus kauliukai

2.Prautimo ir smėlio nepakartojamo veikimo komponentas, kuris suteikia didesnį protektoriaus gebėjimą savarankiškai valyti. Unikaliai suprojektuoti specialiai išskirstytų kraštus protektoriaus blokų ir toliau profiliuoti griovelis ertmėse yra efektyvūs skatinant procesą.

3.Wysokie traukos ant žemės pagal specialiai suprojektuoti protektoriaus elementų, naudojant kintamos veiksmingą išlinkio spindulys SRG sistemą (su nuolydžiu spindulys gradientowa)

4. Trauka, stipris ir valdymas lauke - dėl gilių griovelių tarp protektoriaus mentės. Vyksta dėl padangų protektoriaus briaunų sienos, mažesnis ir didesnis pakaitomis geresnį sukibimą plotas gilių provėžų purve ir pagalba.

5.Pewność kontrolė ir traukos kelyje - per centrinę dalį, lygaus protektoriaus, ypač centrinės dopracowanymi blokai su unikalios formos.

6. Ilgesnis eksploatavimo laikas, atsparumas pjūviui, dilimas, plyšimas ir pūtimas. Dėl specialios guminės protektoriaus kompozicijos.
patvirtinimo:
Kelyje be rūpesčių! FEDERAL Couragia MT padangos yra visiškai patvirtintos P.O.R. (P.O.R. reiškia profesionalų off-road). Ji atitinka griežtus standartus visureigėms padangoms, kurių leidžiama važiuoti viešaisiais keliais.

Garantija:
Federalinė garantija
Federal
FedMT 35x12.50r15

Charakteristikos

Matmenys coliais
35x12,50
Ratlankio dydis
15

Specifinė nuoroda4
(4/5
Opony kupiłem jako następne, po zużyciu osławionych BF Goodrich MT mk1, w tym samym rozmiarze. Po kilku tygodniach używania, okres listopad-styczeń mogę powiedzieć, że są lepsze.
Co prawda należy wziąć pod uwagę stopień zużycia poprzednich opon (znaczny) ale to nie wszystko. Federale lepiej od Goodricha radzą sobie na mokrej i śliskiej nawierzchni, gdzie stopień zużycia bieżnika nie ma takiego znaczenia w przypadku MT-ków, lepsze odprowadzanie wody, lepsza przyczepność na śniegu i lodzie oraz mokrej nawierzchni. Myślę, że to zasługa dodatkowych rowków/nacięć na klockach, których nie miały poprzednie opony. Lepiej hamują, ciężko zerwać kapcia na suchym asfalcie (na Goodrichach było to łatwiejsze). Mieszanka wydaje się być miększa i bardziej "lepka" niż w poprzednich. Ponadto dobrze tłumią małe nierówności. Nie wiem jak będzie z żywotnością, to się okaże.
Federale przetestowałem na oblodzonych mazurskich asfaltach, gdzie równie dobrze można było jechać na łyżwach, nie zachowywały się źle, ale jak każdy m-tek nie radziły sobie tak jak zimówki. Kolega obok jadący na oponach AT miał znacznie lepszą przyczepność i nie nosiło go tak jak mnie.
W sypkim kilkudziesięciocentymetrowym śniegu (zaspy na polach) radziły sobie wzorowo, na ubitym śniegu dobrze wgryzały się w niego, zachowując przyzwoitą przyczepność.
W głębokim błocie i koleinach radzą sobie świetnie, moim zdaniem lepiej niż BFG. Dobrze się oczyszczają, dobrze gryzą glebę, sporo dają wypustki po bokach.
Na suchym asfalcie przyczepność i prowadzenie bardzo dobre. Na mokrym asfalcie bardzo dobre jak na MT-ki. Raczej trochę cichsze od BFG, zużycie paliwa takie samo.
Podsumowując jest to prawdziwy MT-ek, agresywny bieżnik i dużo frajdy z jazdy w terenie. Jakość i dzielność nie gorsza, a może lepsza niż BFG, a za niższą cenę.
Auta używam w mieście i w ciężkim terenie w weekendy.
 
Strona: 1

Pridėti nuomonę
star1 star2 star3 star4 star5

Blog Posts recents

Kalkulator wysokości opon terenowych
Kalkulator wysokości opon terenowych

Kalkulator opon terenowych calowych i metrycznych oraz zamienników. Witam ponownie. Poniżej przedstawiam prosty kalkulator opon 4x4 i nie tylko. Można za jego pomocą obliczyć wysokość,  długość obwodu, bok  oraz odpowiednik metryczny lub calo...
 (122)    (2)
Szerokość felgi do opony terenowej
Szerokość felgi do opony terenowej

Kolejnym często zadawanym pytaniem przez naszych klientów jest to jakie mogą założyć opony terenowe na swoje felgi. Poniżej przedstawiam tabelę w której znajdują się najpopularniejsze rozmiary opon 4x4, wymiary felg jakie można do nich zastosować oraz zalecaną ...
 (74)    (0)
Małe opony terenowe 13 i 14 cali
Małe opony terenowe 13 i 14 cali

W ofercie większości producentów brak jest opon w tym rozmiarze, które posiadałyby bieżnik o rzeźbie umożliwiającej poruszanie się w trudnym terenie. Rozwiązaniem takich problemów jest oferta naszego sklepu. To jedno z niewielu miejsc w polskiej sieci, w których ...
 (53)    (0)

View all posts