Filtruoti pagal

Ratlankio dydis

Ratlankio dydis

Plotis

Plotis

Wysokość

Wysokość

Galeria

Padangos BFP KO2

Nauja padanga protektoriaus reljefas BFP KO2

Naujausia ištisus metus universalus 4x4 padangos protektoriaus. Ji atlieka gerai ant asfalto ir šviesos reljefas. Rekomenduojama off-road transporto priemonėms, važiuojančioms kelyje ir bekelėje. Jie geriausiai veikia, kai jūs naudojate 50% teritorijos ir 50% asfalto.

    Bieżnikowane opony terenowe marki Pneus Ovada to efekt wielu lat doświadczenia i zastosowania nowoczesnych technologii. Ta włoska firma zajmuje się bieżnikowaniem ogumienia od 30 lat, dbając o zróżnicowane potrzeby użytkowników aut terenowych. Podczas procesu regeneracji wykorzystywane są komponenty najwyższej jakości oraz nowoczesne techniki, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w każdych warunkach.

    Po opony bieżnikowane sięga coraz więcej wielbicieli aut terenowych – to nie tylko rozwiązanie bardziej korzystne ze względu na cenę pojedynczej opony, która może być nawet 30 % niższa niż w przypadku nowego ogumienia, ale również bardziej przyjazne dla środowiska, gdyż proces bieżnikowania jest mniej szkodliwy od produkcji nowych opon.

    Modele marki Pneus Ovada mają dożywotnią gwarancję na odklejenie się bieżnika, co również świadczy o precyzji ich wykonania oraz daje pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej jakości. Model BFG KO2 dostępny jest w trzech rozmiarach: R15, R16 i R17 o różnych szerokościach i profilach.