Warunki świadczenia usług i zasady
Dostawca usług świadczonych przez stronę internetową ("opony4x4.eu") nie są odpowiedzialni za treści i konta użytkownika. Przesłane treści wyrażają wyłącznie opinie ich autorów.

Użytkownik zgadza się nie korzystać z Usługi w celu przesyłania lub zamieszczania linków do Treści o charakterze zniesławiającym, obelżywym, nienawistnym, zagrażającym, spamu lub podobnym do spamu, które mogą obrazić, zawierają treści przeznaczone dla dorosłych lub kontrowersyjne, zawierają dane osobowe innych osób, ryzyko naruszenia praw autorskich, zachęca do nielegalnej działalności lub w inny sposób narusza jakiekolwiek prawa.

Wszystkie treści, które przesyłasz, mogą być sprawdzane przez pracowników. Wszystkie treści, które przesyłasz, mogą być wysyłane do zewnętrznych usług weryfikacyjnych (w tym między innymi do usług zapobiegania spamowi). Nie przesyłaj treści, które uważasz za prywatne lub poufne.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania lub modyfikowania jakichkolwiek Treści przesłanych bez podania przyczyny. Żądania usunięcia lub modyfikacji Treści będą podejmowane wyłącznie według naszego uznania. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działania w stosunku do dowolnego konta w Serwisie w dowolnym momencie.

Użytkownik udziela nam stałej, nieodwołalnej, nieograniczonej licencji na użytkowanie, publikowanie lub ponowne publikowanie Treści w związku z Usługą. Zachowujesz prawa autorskie do Treści.

Warunki te mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez uprzedzenia.

Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, nie rejestruj się ani nie korzystaj z tej Usługi. Jeśli chcesz zamknąć swoje konto, skontaktuj się z nami.